Nabízíme

Nabízíme k pronájmu starší rodinnou vilku po kompletní rekonstrukci. Domek se nachází na okraji obce Bystré v Orlických horách v nádherné přírodě podhůří Orlických hor v nadmořské výšce 520 metrů nad mořem. K domu patří pozemek přes 1000 m2 s velkou oplocenou zahradou.

 

Něco z historie

Dům byl postaven v roce 1943 jako rodinná vilka místního stavitele p. Zimy, od roku 1980 byl využíván pouze k rekreaci a v roce 2018 proběhla kompletní rekonstrukce.

Obec Bystré je malebná podhorská obec o cca 260 obyvatelích. První zmínky o obci se datují okolo roku 1344 (více na www.obecbystre.cz).

 

Kapacita objektu

K dispozici je celý objekt s max. kapacitou 14 osob. V přízemí je vstupní hala, ložnice (2 lůžka + 2 lůžka na patrové posteli), plně vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, rychlov. konvice, kávovar, topinkovač, varná deska, trouba, nádobí), obývací pokoj s krbovými kamny a TV (2 lůžka na rozkládacím gauči), koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou. V prvním patře je ložnice (3 lůžka + 2 lůžka na patrové posteli), pokoj s menší kuchyní (vařič, rychlov. konvice, kávovar, topinkovač a nádobí ), TV a lůžky (1,5 lůžko +1 lůžko), koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a WC. Dům je vytápěn elektrokotlem, nebo krbovými kamny s napojením na radiátory, internet WIFI po celém domě.

 

K chalupě také patří

Součástí chalupy je také stodola k uložení věcí, zahradní nábytek, gril, ohniště, pískoviště a sportovní náčiní, velká oplocená zahrada.

Chalupa je ideální pro 2 rodiny nebo větší partu lidí.

 

Občanská vybavenost

Po celou letní sezonu je v provozu areál koupaliště (cca 0,5 km) s možností občerstvení vč. teplé kuchyně, udržovanou vodní nádrží, antukovým hřištěm, pískovištěm apod. V obci je obchod se smíšeným zbožím, pošta a hostinec.